Ezoterikus adatbázis, ezoterikus kereső, ezoterikus névjegyzék, ezoterikus szolgáltatók, klubok, iskolák, szervezetek. Utoljára frissítve: 2005.11.07

Főoldal
Egyéni szolgáltatók
Klubok, iskolák
Cikkek, publikációk
Programok
Magunkról
Kapcsolat
Fórum

Fórum
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzenetekPrivát üzenetek   BelépésBelépés 

Szimbólumok
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Reiki
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Venus
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.06.13 08:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves elektor,

...szabad világ...szabad ember... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Delfin
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.09.26 11:08    Hozzászólás témája: Beavatás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

A Reiki beavatásom után /egyes/ nagyon rosszul lettem. Hányingerem volt, vérzett az orrom, napokig nem tudtam enni, nem volt semmi energiám. Azóta nem vagyok rendben energetikailag. Ennek már négy-öt éve.Kettesre azóta sem vagyok avatva és valahogy nem vonz a reiki. Mi történhetett velem? És miért? Tudom, hogy mindenki azt kapja, amit megérdemel, de mi lehet az ok? Crying or Very sad Question Question
Tiferet
Komoly hozzászóló!
Komoly hozzászóló!

HozzászólásElküldve: 2006.09.26 12:58    Hozzászólás témája: Re: Beavatás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Delfin írta:
Sziasztok!

A Reiki beavatásom után /egyes/ nagyon rosszul lettem. Hányingerem volt, vérzett az orrom, napokig nem tudtam enni, nem volt semmi energiám. Azóta nem vagyok rendben energetikailag. Ennek már négy-öt éve.Kettesre azóta sem vagyok avatva és valahogy nem vonz a reiki. Mi történhetett velem? És miért? Tudom, hogy mindenki azt kapja, amit megérdemel, de mi lehet az ok? Crying or Very sad Question Question

Szia, Delfin!

Bevallom ?szintén, ilyennel még nem találkoztam. Think Valószín?leg olyan egybeesés, amelyet sajnálnék, ha a reiki "rovására" írnál. Viszont gyanítom, hogy azóta nem is gyakorlod a reikit, ha megijedtél, pedig "kéznél van" a segítség.
Orvosnál voltál egyébként?
De mivel én is tévedhetek, kérem a többieket is, hogy írják meg a véleményüket.

Üdv.

Közönséges pillanatok nem léteznek.
Vissza az elejére
Delfin
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.09.26 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Tiferet!

Köszönöm a gyors választ. Eddig mindenkinek az volt a reakciója, hogy ilyet még nem tapasztalt. Orvosnál is jártam már, de nen talált semmit. Azóta lefogytam 30 kilót. Mondjuk ezt nem bánom. Próbálom a saját józan eszemmel kiegyensúlyozni a dolgokat. Az asztrológia tanárom, aki bioenergetikát is tanult, ? tudott valamicskét segíteni. Meggy?z?désem,ha ? nincs, mi nem beszélgetünk itt.
Venus
Gyakori látogató!
Gyakori látogató!

HozzászólásElküldve: 2006.10.26 07:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Delfin,

sosem hallottam még én sem hasonló reakciót. Sad A szellemi okokon túl (amit azóta biztosan próbáltál feltárni önmagadban)egyszer? fizikai oka is lehet. Minden szellemi dolognak meg kell lennie a fizikai megjelenésének is.
A beavatás során használt fizikai anyagok (illat, olaj stb.) esetleg okozhatnak sajátos testi reakciót. Ez persze csak találgatás, hiszen csak próbálok a "Te cip?dbe lépni". Kívánom, hogy megtaláld a válaszokat, és hogy a reikit a csodálatos oldaláról lásd a tapasztalatod ellenére.
Az utak különböz?ek, bár egyfelé vezetnek. Smile

Szép napot: Tünde
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Reiki Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban